Masz pytania dotyczące produktów?

zadzwoń do nas: tel. +48 530 955 894

Wodne systemy wysokociśnieniowe pozycjonery FRAME STD typ FRAME H + CONTROL PANEL

nr karty karty katalogowe do pobrania
zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU:

Pozycjoner FRAME H + CONTROL PANEL to kompletne autorskie rozwiązanie w postaci lekkiej ramy aluminiowej oraz dedykowanego panelu kontrolnego. Komplet stanowi opcjonalne rozwiązanie dla zautomatyzowania rozwiązań w postaci podajników wielolancowych typu FEEDER. Rama umożliwia współpracę w zakresie czyszczenia zarówno poziomego jak i pionowego. Lekkość oraz stabilność wykonania ramy wraz z panelem umożliwia szybki montaż kompletnej aplikacji wraz z podajnikami [ok. 15 min] oraz szybką i bezpieczną pracę operatora.

Dodatkowe udogodnienia w postaci specjalistycznych uchwytów stabilizujących ramę o kołnierz wymiennika jeszcze bardziej czynią rozwiązanie przyjazne w pracy operatora.
Modułowość budowy ramy umożliwia rozszerzanie obszaru roboczego o 0,5 m lub 1,0 m. Jest to rozwiązanie, które można osiągnąć przy pomocy opcjonalnych elementów złącznych ze standardową konstrukcją ramy.

Bezpieczeństwo wspiera także zastosowany na przednim panelu sterowania przycisk bezpieczeństwa, którego użycie wyłącza nie tylko pracę ramy ale także całości zaplecza wysokociśnieniowego.

Niezawodność pracy silników pneumatycznych zapewnia zintegrowany z panelem sterowania zespół przygotowania powietrza FRL.

specyfikacja techniczna

przeznaczenie zautomatyzowanie systemów czyszczących typu FEEDER
materiał wykonania
aluminium
typ ramy
H
stablizacja uchwyty
mobilność -
bezpieczeństwo układ hamowania
szybkość pracy
2-stopniowa
obszar roboczy [mm]

1500 x 1500

możliwość zwiększenia obszaru roboczego
tak, moduły 0,5 m oraz 1,0 m
wymiary [D/S/W]
waga [kg]
rodzaj napędu
pneuamtyczny
sposób dostarczenia
elementy do skręcenia, skrzynia drewniana

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów,
a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco
otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera