current job offers

Źródłem naszego sukcesu jest zadowolenie Klientów, osiągane poprzez ciągłe poszerzanie asortymentu oraz wykwalifikowaną kadrę.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów, których cechuje m.in. otwartość na zmiany, konsekwencja w realizacji zadań, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Stanowisko: Referent ds. eksportu

Stanowisko: Referent ds. eksportu.

Zakres obowiązków:

- sporządzanie kompletnej dokumentacji wysyłkowej,

- koordynacja zleceń transportowych,

- wprowadzanie zamówień do systemu,

- nadzór nad realizacją zleceń eksportowych,

- prowadzenie korespondencji handlowej w języku angielskim,

- współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów zaocznych),

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie – warunek konieczny,

- odpowiedzialność,

- zaangażowanie,

- dokładność i staranność,

- doświadczenie w dziale handlowym będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i pełna wyzwań pracę w nowoczesnej firmie inżynierskiej,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy na dokumentach CV zamieścić klauzulę:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”

Oil hydraulics elements and systems

Our offer is being constantly expanded to include new products, while the existing ones are being upgraded and supplied with new functional versions. Sign up to our newsletter to be in touch and regularly receive information about our products and services.