aktualności


Certyfikat Caterpillar po raz drugi

Jakość jest priorytetem naszej firmy. Potwierdza to audyt recertyfikujący firmy CAT i przyznanie PONAR Wadowice S.A, po raz kolejny, platynowego certyfikatu dla producenta i dostawcy hydrauliki siłowej.

Certyfikat Caterpillar po raz drugi

Podczas uroczystości wręczenia certyfikatu Sanjv Bassi, inżynier ds. kontroli procesów w Globalnym Dziale Zaopatrzenia firmy Caterpillar powiedział: "Jako dostawca i członek zespołu firmy Caterpillar, PONAR Wadowice odgrywa kluczową rolę w zrozumieniu i realizacji ogólnych celów korporacyjnych CAT. W realizacji naszej strategii dotyczącej jakości, liczymy na Państwa zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie. Sami dokładamy wszelkich starań zmierzających do wypracowania jeszcze lepszej współpracy z Państwem".

Jak mówi Robert Szczepaniak wicedyrektor d.s. eksportu PONAR Wadowice S.A.: "Warto zaznaczyć, że firmy, które uzyskują w ramach 4-poziomowej atestacji SQEP najwyższe, platynowe certyfikaty, przy każdym nowym projekcie CAT mają pierwszeństwo w dostawach. Dzięki posiadanemu najwyższemu z dostępnych certyfikatów Caterpillar, elementy hydrauliki siłowej PONAR trafiają do fabryk np. w Anglii, Francji, Brazylii, Japonii czy do Chin. Aktualnie wchodzimy w projekty z dostawą elementów hydrauliki nabojowej do fabryk w Belgii oraz USA, ponadto uczestniczymy w wycenach kilku nowych przedsięwzięć."

PONAR Wadowice S.A., największy polski producent elementów hydrauliki siłowej, rozpoczął starania o przyznanie platynowego certyfikatu 3 lata temu. W ubiegłym roku otrzymaliśmy po raz pierwszy najwyższy z możliwych certyfikatów. W tym roku audyt przedstawicieli Caterpillar odbył się w fabryce w Wadowicach w połowie lipca. Przedmiotem audytu było określenie poziomu zgodności procesów z wymaganiami określonymi przez Caterpillar.

back to the list

The other news

The other news

Oil hydraulics elements and systems

Our offer is being constantly expanded to include new products, while the existing ones are being upgraded and supplied with new functional versions. Sign up to our newsletter to be in touch and regularly receive information about our products and services.

Subscribe to our Newsletter