aktualności


Grupa PONAR w serwisie LinkedIn.com

Od marca br. w serwisie LinkedIn działają 2 profile PONAR Wadowice, PONAR Silesia – jeden w wersji polsko-, a drugi anglojęzycznej.

Grupa PONAR w serwisie LinkedIn.com

Czym jest LinkedIn.com? To międzynarodowy serwis społecznościowy, specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Gromadzi ekspertów z całego świata, umożliwiając podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami oraz nawiązywanie współpracy z nowymi odbiorcami.

Na profilu PONAR Wadowice, PONAR Silesia informujemy o najważniejszych wydarzeniach z życia firmy, pokazujemy film reklamowy, promujemy nasze flagowe produkty.

Dlaczego LinkedIn? Ze względu na zasięg i specyfikę grupy docelowej. Serwis daje nieograniczone możliwości komunikacyjne. Dzięki niemu, docieramy do specjalistów z branży oraz pracowników i sympatyków firmy rozsianych po wszystkich kontynentach.

Jednocześnie profil PONAR Wadowice, PONAR Silesia koreluje z innymi kanałami promocji – każdy wpis firmowy na LinkedInie zawiera odnośnik do strony internetowej, a film ukazujący Grupę PONAR odsyła do kanału w serwisie YouTube.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Sympatyków Grupy PONAR do obserwowania naszych profili w serwisie LinkedIn.com

 

https://www.linkedin.com/company/ponar-wadowice-ponar-silesia?trk=biz-companies-cym

back to the list

The other news

The other news

Oil hydraulics elements and systems

Our offer is being constantly expanded to include new products, while the existing ones are being upgraded and supplied with new functional versions. Sign up to our newsletter to be in touch and regularly receive information about our products and services.

Subscribe to our Newsletter