aktualności


Industry 4.0 w PONAR Wadowice

Zapraszamy do obejrzenia programu "Business NOW. Cyfrowa odNOWa Twojej firmy" w którym Piotr Rosikowski Dyrektor Centrum Badań i Rozwoju, PONAR Wadowice S.A. przybliża jak wygląda Industry 4.0 w naszej firmie. 

Industry 4.0 w PONAR Wadowice

"Właściwie na każdym etapie od przyjęcia zamówienia od klienta do wydania mu towaru, staramy się na tych poszczególnych etapach automatyzować i informatyzować procesy. Mowa tu o procesach na przykład dotyczących gospodarki magazynowej czy też zarządzaniem dyspozycyjnością obrabiarek sterowanych numerycznie. Z drugiej strony Industry 4.0 to również nasze produkty, nasze zaawansowane systemy hydrauliczne, wysokociśnieniowe, które dostarczamy klientom na całym świecie – tam instalujemy systemy zdalnego monitorowania parametrów pracy, po to aby z jednej strony klienci widzieli co się dzieje z maszyną w trybie online, ale również żebyśmy wiedzieli co z tą maszyną się dzieje i żebyśmy mogli w bardzo szybki sposób zareagować i wspierać klienta na każdym etapie działania i pracy maszyny" - mówi Dyrektor Centrum Badań i Rozwoju. 

Zobacz więcej oglądając Business NOW. Cyfrowa OdNOWa Twojej firmy 

back to the list

The other news

The other news

Oil hydraulics elements and systems

Our offer is being constantly expanded to include new products, while the existing ones are being upgraded and supplied with new functional versions. Sign up to our newsletter to be in touch and regularly receive information about our products and services.

Subscribe to our Newsletter