aktualności


MINING WEEK KAZAKHSTAN za nami

10 jubileuszowa edycja jednego z najważniejszych wydarzeń w branży maszyn i technologii górniczych w Azji odbyła się w dniach 25 - 28.06.14. Odwiedzający nasze stoisko mieli okazję zapoznać się z wyrobami Ponar, zwłaszcza z aplikacjami górniczymi.

MINING WEEK KAZAKHSTAN za nami

W targach brali udział wiodący w świecie producenci maszyn górniczych jak Corum, NKMZ, Kopiejsk. Wśród odwiedzających nasze stoisko znaleźli się m.in. przedstawiciele firm z branży przemysłowej, naukowcy z miejscowej Katedry Budowy Maszyn Uniwersytetu Technicznego Karagandy, organizacja polonijna czy delegaci polskiej ambasady, którzy aktywnie wspierali polskich przedsiębiorców.

Targi w Karagandzie to kolejne z wydarzeń organizowanych przez Grupę PONAR w ramach unijnego projektu "Promocja Polskiej Gospodarki na Rynkach Międzynarodowych", Poddziałanie 6.5.2.

W tym roku Gupa Ponar będzie jeszcze uczestniczyć w następujących targach branżowych:

w Katowicach - HPS w dniach 21-23.10,

w Bolonii we Włoszech- EIMA w dniach 12-16.11,

w Danii - AGROMEK w dniach 24-28.11,

nasi inżynierowie wezmą również udział w misjach handlowych do Rosji oraz Chin.

back to the list

The other news

The other news

Oil hydraulics elements and systems

Our offer is being constantly expanded to include new products, while the existing ones are being upgraded and supplied with new functional versions. Sign up to our newsletter to be in touch and regularly receive information about our products and services.

Subscribe to our Newsletter