aktualności


PONAR po EXPOMIN Chile

Ponad 80 000 odwiedzających; 1.641 wystawców z 36 krajów świata; obecność firm reprezentujących ponad 7000 marek - tak w skrócie można podsumować największe w Ameryce Południowej targi techniki wydobywczej i przemysłowej Expomin 2014. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć naszej Grupy PONAR.

PONAR po EXPOMIN Chile

Rynek chilijski jak i całej Ameryki Południowej jest dla nas bardzo obiecujący. "Rozwój przemysłu w tych rejonach świata, a w szczególności największy rynek zbytu dla branży górniczej, w tym specjalistycznej hydrauliki siłowej, to perspektywa dla Grupy", mówi wiceprezes PONAR Wadowice S.A. Marian Chrzanowski.

Jak dodaje Tomasz Zyska dyrektor handlowy Grupy PONAR - Nasze produkty są przystosowane do pracy w trudnych warunkach tamtejszego przemysłu. Pracujemy nad powołaniem oficjalnego przedstawicielstwa i utworzeniem magazynu w Urugwaju celem obsługi logistycznej Klientów z Argentyny, Paragwaju, Kolumbii, Brazylii i Chile. Na pewno, myśląc przyszłościowo, będziemy poszerzać współpracę z partnerami, jakich mamy w krajach Ameryki Łacińskiej.

MT EXPOMIN 2014 oraz misja do Chile były kolejnym wydarzeniem realizowanym w ramach unijnego projetu 6.5.2.

W tym roku przed nami jeszcze targi MIN TECH w Kazachstanie, EIMA w Bolonii, HPS w Katowicach oraz misja do Rosji i Wietnamu. 

Relację z targów można rónież przeczytać na stronie Ambasady RP w Chile:

http://www.santiagodechile.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/polskie_gornictwo__polska_sila 

oraz na stronie Informacyjnej Agencji Radiowej

back to the list

The other news

The other news

Oil hydraulics elements and systems

Our offer is being constantly expanded to include new products, while the existing ones are being upgraded and supplied with new functional versions. Sign up to our newsletter to be in touch and regularly receive information about our products and services.

Subscribe to our Newsletter