aktualności


PONAR wyłącznym dystrybutorem firmy O&K

Od lipca br. jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów firmy O&K Antriebstechnik na terenie Polski.

PONAR wyłącznym dystrybutorem firmy O&K

O&K Antriebstechnik jest czołowym producentem mobilnych przekładni planetarnych z napędem hydraulicznym.  Wyroby tej firmy są przez nas z powodzeniem oferowane na rynku maszyn górniczych i cieszą się opinią bezawaryjnych oraz niezawodnych. W oparciu zarówno o te doświadczania, jak również ciągle rozwijaną ofertę O&K, będziemy mogli pełniej współpracować z klientami z takich branż jak: górnictwo odkrywkowe, marine czy offshore.

Podstawowe linie produktowe firmy O&K Antrebstechnik opierają się na sprawdzonych od lat konstrukcjach i mają następujące zastosowania:

  • Final drives– napędy maszyn gąsiennicowych, wykonywane w opcji ze zintegrowanym hamulcem postojowym oraz z opcji  zastosowania jako piasta koła jezdnego.
  • Slew drives – napędy obrotnic do zasprzęglenie bezpośrednio z wieńcem, wykorzystywane również jako napędy kołowrotów.
  • Cutting drives – napędy organów urabiających, niesamowicie wytrzymałe, spełniają jednocześnie funkcję napędu oraz węzła łożyskowego oraganu urabiającego.
  • Winch drives  - napędy wciągarek i kołowrotów, występujące w wersji do zabudowy wewnątrz bębna oraz już z bębnem zintegrowane.

back to the list

The other news

The other news

Oil hydraulics elements and systems

Our offer is being constantly expanded to include new products, while the existing ones are being upgraded and supplied with new functional versions. Sign up to our newsletter to be in touch and regularly receive information about our products and services.

Subscribe to our Newsletter