aktualności


Rozdzielacz 4-drogowy sekcyjny proporcjonalny load sensing LSB nowością na targach MSPO

Na naszym stoisku G-24 podczas targów MSPO Kielce zaprezentujemy rozdzielacz 4-drogowy sekcyjny proporcjonalny z systemem load sensing LSB 4/3WREM.

Rozdzielacz 4-drogowy sekcyjny proporcjonalny load sensing LSB nowością na targach MSPO

4-drogowe, 3-położeniowe rozdzielacze sekcyjne (typu closed center) sterowane bezpośrednio, elektromagnetycznie, proporcjonalnie, typu 4/3WREM dedykowane są do zastosowań w technice mobilnej i umożliwiają zarówno zmianę kierunku jak i szybkości ruchu odbiorników .

Występują w dwóch wielkościach nominalnych (WN6 i WN10) i przeznaczone są dla małych i średnich zakresów natężeń przepływu cieczy roboczej – odpowiednio: do 40 l/min i 80 l/min. Dzięki budowie sekcyjnej oraz szerokiemu asortymentowi sekcji roboczych, płyt wejściowych, wyjściowych, pośrednich i tzw. płyt górnych, możliwe jest konfigurowanie hydraulicznych bloków sterujących o praktycznie dowolnych schematach funkcjonalnych. Poszczególne sekcje rozdzielacza mogą być wyposażone w niezależne sterowanie ręczne dźwignią z opcją blokady w środkowym i skrajnych położeniach suwaka, co jest szczególnie ważną cechą użytkową w technice wojskowej. Ponadto, dla tego typu rozdzielaczy istnieje wybór dodatkowych akcesoriów w postaci nastawy (ogranicznika) skoku suwaka rozdzielacza, wygodnego w użyciu przycisku ręcznego sterowania z blokadą oraz wybór przyłączy elektrycznych.


Do sterowania poszczególnymi elektromagnesami można wykorzystać oferowane wzmacniacze prądowe w technice analogowej lub cyfrowej, z możliwością montażu na szynie DIN lub bezpośrednio na korpusie elektromagnesów.
Dla 4/3WREM6 dostępne są również odmiany z energooszczędnym systemem load sensing LS(B) dla systemów zasilanych pompami lub zmiennej wydajności (dla 4/3WREM10 odmiany LS(B) są na etapie wdrażania). Dział Badań i Rozwoju pracuje nad wdrożeniem systemu LS(A) z innowacyjnym rozwiązaniem kompensacji ciśnienia. Zarówno zastosowany sposób bezpośredniego sterowania rozdzielaczy, jak i innowacyjny system kompensacji ciśnienia, umożliwiają zachowanie wartości strukturalnego parametru niezawodnościowego MTTFd na najwyższym poziomie.

Parametry techniczne 4/3 WREM

 

wielkość 6 10
ciśnienie do 35 MPa do 35 MPa
  do 21 w kanale T do 21 w kanale T
przepływ do 40dm3/min   do 80 dm3/min

back to the list

The other news

The other news

Oil hydraulics elements and systems

Our offer is being constantly expanded to include new products, while the existing ones are being upgraded and supplied with new functional versions. Sign up to our newsletter to be in touch and regularly receive information about our products and services.

Subscribe to our Newsletter