Ikonka nawigacji

Grupa PONAR Wadowice S.A.

Z myślą o Klientach

Firma PONAR Wadowice S.A. powstała z myślą o pełnej obsłudze Klientów w zakresie elementów, części zamiennych, remontów, jak i kompleksowych dostaw układów i systemów hydrauliki siłowej.

Tworzą ją dwa główne zakłady produkcyjne: Zakład w Wadowicach zajmujący się produkcją i dostawą elementów hydrauliki siłowej, oraz Zakład w Łaziskach Górnych, produkujący systemy hydrauliczne.

PONAR Wadowice S.A. jest kompleksowym i wszechstronnym partnerem w zakresie projektowania, produkcji, serwisowania elementów i układów hydrauliki siłowej. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz dostępność zarówno pojedynczych komponentów, podzespołów, jak i kompleksowych rozwiązań pozwala nam być trwale obecnym w każdej gałęzi przemysłu. Firma produkuje i dostarcza zaawansowane systemy hydrauliczne, wodne systemy wysokociśnieniowe i systemy smarne, na życzenie Klienta zintegrowane z automatyką, łącznie z ich montażem i uruchomieniem. Wykonujemy instalacje hydrauliczne w różnych metodach łączenia (spawanie, kielichowanie rur, spęczanie, czy na pierścień zacinający).

Własne biuro projektowo-konstrukcyjne, logistyka, produkcja i serwis pozwalają na kompleksową obsługę Klientów ze wszystkich sektorów gospodarki. Podejmujemy się nie tylko realizacji nowych tematów, lecz również modernizacji czy remontów istniejących układów. Istotną częścią naszej oferty jest eksport zarówno systemów hydraulicznych, jak i usług montażowych.

Zatrudniamy ponad 500 osób, a wśród nich:

  • doświadczonych inżynierów i techników,
  • profesjonalny zespół inżynierów sprzedaży, zapewniający pełną obsługę Klientów i Partnerów,
  • wykwalifikowanych specjalistów pracujących w Dziale Badań i Rozwoju, Dziale Konstrukcyjnym, Serwisie i Dziale Sprzedaży.

Stawiamy na ludzi!

Jesteśmy dumni z tego, że możemy pracować z najlepszymi ekspertami w branży. Dzięki temu utrzymujemy wysokie standardy i doskonałą jakość oferowanych produktów.

Działamy kompleksowo:

  • jesteśmy silną, polską marką, dobrze rozpoznawalną i pozytywnie kojarzoną na rynku krajowym i zagranicznym,
  • opracowujemy kompleksowe i nowoczesne systemy i rozwiązania dla wszystkich gałęzi gospodarki,
  • jesteśmy sprawdzonym partnerem w projektowaniu, wykonawstwie i serwisowaniu kompletnych układów hydrauliki siłowej.

Inne spółki Grupy PONAR

PONAR Lubań Sp. z o.o. - producent siłowników hydraulicznych. Produkowane przez firmę siłowniki mają szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, m. in. w maszynach rolniczych, budowlanych, górniczych, obrabiarkach oraz w maszynach przemysłu drzewnego i w innych specjalistycznych urządzeniach. Atutem firmy jest wysoka jakość wykonania, krótkie terminy realizacji, dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta oraz niska cena produktów. (więcej)

 


 

Informacja o połączeniu spółek