pl | en
aktualności


6/2 UREM6 Produktem Roku 2014

Miło nam poinformować, że rozdzielacz 6/2 UREM6 PONAR Wadowice S.A. zdobył tytuł PRODUKT ROKU 2014 miesięcznika Napędy i Sterowanie.

6/2 UREM6 Produktem Roku 2014

Konkurs odbywał się pod patronatem PARP oraz AGH w Krakowie, w tym Katedry Automatyki i Inżynierii Biomedycznej - Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki. Członkami komisji konkursowej byli: prof. dr hab. inż. Ryszard Tadeusiewicz, prof. dr hab. inż. Witold Byrski, prof. dr hab. inż. Antoni Kalukiewicz i prof. dr hab. inż. Andrzej Turnau.

O produkcie:

Rozdzielacze mobilne 6/2UREM6 przeznaczone są do sterowania hydraulicznego wymiennym osprzętem przyłączanym do jednostki napędowej, przy wykorzystaniu rozdzielacza głównego znajdującego się na tej jednostce. Można je stosować w zabudowie pojedynczej lub wielosekcyjnej. Przewidziano kilka odmian sterowania rozdzielacza, w tym wersję elektryczną z zatrzaskiem dającą oszczędność energii do zasilania elektromagnesów i poprawę bezpieczeństwa działania oraz odmiany sterowane ręcznie dźwignią i inne.

Karta katalogowa: rozdzielacz 6/2 UREM6

Więcej informacji o produkcie można uzyskać w Dziale Obsługi Klienta.

tel. +48 33 488 28 00
fax +48 33 488 26 01 - 02
e-mail: dok@ponar-wadowice.pl

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera