pl | en
maszyny mobilne i budowlane


Blok specjalny ZS 396/... do zastosowań w przemyśle maszyn mobilnych i budowlanych

Nasza oferta, poza standardowymi wyrobami katalogowymi, obejmuje produkty dedykowane do określonych układów lub nawet konkretnych typów maszyn.

Blok specjalny ZS 396/... do zastosowań w przemyśle maszyn mobilnych i budowlanych

Rozwiązania te mogą być opracowane na podstawie dokumentacji powierzonej lub tworzone przez naszych inżynierów, często przy współpracy z Klientem. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku oferując rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

Przykładem tego jest blok specjalny ZS 396/… do sterowania pracą siłowników i silników hydraulicznych maszyny wyposażony w układ płynnej regulacji prędkości zaworem proporcjonalnym i układ obiegu bezciśnieniowego pompy przy braku poboru oleju przez odbiorniki.

parametry:
pmax – 210 bar
Qmax wejściowe  - 100l/min
Qmax na odbiorniki - 50 l/min

Blok ZS 396/6 jest przeznaczony do:

  • montażu od 1 do 10 sekcji
  • rozbudowania układu o dodatkowe opcje bez konieczności wymiany rozdzielacza
  • dodania pod rozdzielacz suwakowy typu WE6 wszystkich zaworów warstwowych standardowych jak i opracowanych na życzenie Klienta, np. zaworu zwrotno- dławiącego typu Z2FS6 do regulacji prędkości odbiorników, zaworu redukcyjnego typu UZRR6 do regulacji siły odbiornika, zaworu przelewowego typu UZPR6 do zabezpieczania odbiorników np. w przypadku natrafienia przez organ sterowany na przeszkodę, zawór typu Z2S6 jako zabezpieczenie przed opadaniem ciężaru np. zawieszonego na odbiorniku.

Dodatkowo istnieje możliwość wykonania płyt dedykowanych wg schematu Klienta.

Zastosowanie: rozrzutniki obornika, koparki, śmieciarki, opryskiwacze i inne maszyny komunalno-rolniczo-budowlane.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta tel. +48 33 488 26 00 | e-mail: dok@ponar-wadowice.pl

Zobacz podobne

powrót do listy

Pozostałe rozwiązania

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera