pl | en
aktualności


Certyfikat Caterpillar po raz drugi

Jakość jest priorytetem naszej firmy. Potwierdza to audyt recertyfikujący firmy CAT i przyznanie PONAR Wadowice S.A, po raz kolejny, platynowego certyfikatu dla producenta i dostawcy hydrauliki siłowej.

Certyfikat Caterpillar po raz drugi

Podczas uroczystości wręczenia certyfikatu Sanjv Bassi, inżynier ds. kontroli procesów w Globalnym Dziale Zaopatrzenia firmy Caterpillar powiedział: "Jako dostawca i członek zespołu firmy Caterpillar, PONAR Wadowice odgrywa kluczową rolę w zrozumieniu i realizacji ogólnych celów korporacyjnych CAT. W realizacji naszej strategii dotyczącej jakości, liczymy na Państwa zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie. Sami dokładamy wszelkich starań zmierzających do wypracowania jeszcze lepszej współpracy z Państwem".

Jak mówi Robert Szczepaniak wicedyrektor d.s. eksportu PONAR Wadowice S.A.: "Warto zaznaczyć, że firmy, które uzyskują w ramach 4-poziomowej atestacji SQEP najwyższe, platynowe certyfikaty, przy każdym nowym projekcie CAT mają pierwszeństwo w dostawach. Dzięki posiadanemu najwyższemu z dostępnych certyfikatów Caterpillar, elementy hydrauliki siłowej PONAR trafiają do fabryk np. w Anglii, Francji, Brazylii, Japonii czy do Chin. Aktualnie wchodzimy w projekty z dostawą elementów hydrauliki nabojowej do fabryk w Belgii oraz USA, ponadto uczestniczymy w wycenach kilku nowych przedsięwzięć."

PONAR Wadowice S.A., największy polski producent elementów hydrauliki siłowej, rozpoczął starania o przyznanie platynowego certyfikatu 3 lata temu. W ubiegłym roku otrzymaliśmy po raz pierwszy najwyższy z możliwych certyfikatów. W tym roku audyt przedstawicieli Caterpillar odbył się w fabryce w Wadowicach w połowie lipca. Przedmiotem audytu było określenie poziomu zgodności procesów z wymaganiami określonymi przez Caterpillar.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera