pl | en
aktualności


Dni Studyjne PONAR - Zakład w Wadowicach

Tym razem studenci kierunku Mechatronika Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach odwiedzili naszą firmę w Wadowicach.

Dni Studyjne PONAR - Zakład w Wadowicach

Dzięki współpracy, pomiędzy Wyższą Szkołą Techniczną a PONAR Wadowice w zakresie kształcenia kadry technicznej, studenci mają możliwość poznania naszej firmy, profilu działalności, zapoznania się z nowoczesnymi maszynami i urządzeniami na hali produkcyjnej oraz aparaturą badawczo-rozwojową i maszynami do budowy prototypów w nowo rozbudowanym Centrum Badań i Rozwoju.

Studenci zapoznali się z procesem produkcji, etapami kontroli jakości, montażem elementów hydraulicznych, zwiedzili również magazyn wyrobów gotowych wyposażony w automatyczne regały. 

Zakład w Wadowicach zajmuje się projektowaniem, produkcją i serwisem elementów hydrauliki siłowej. Firma stawia na ciągły rozwój i modernizację oraz stale inwestuje w park maszynowy. 

Wizyta w naszej firmie umożliwiła studentom poszerzenie kompetencji, dzięki spotkaniu dowiedzieli się również jak wygląda praca w zakładzie przemysłowym.

Cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy gościć młodych inżynierów! 

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, Uczelnia na najwyższym poziomie

Galeria

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Zobacz również

Media o nas aktualności
Media o nas

Jesteśmy wiodącym polskim producentem systemów hydraulicznych oraz komponentów do maszyn przemysłowych, z blisko 60-letnim doświadczeniem na rynku. 

» czytaj dalej

Pozostałe aktualności