pl | en
aktualności


Grupa PONAR na Balt-Military-Expo 2016

Balt-Military-Expo to targi skupiające się na tematyce bezpieczeństwa morskiego, najnowszych systemach obronnych, ratownictwie morskim oraz lądowym. Odbywają się pod patronatem honorowym Ministra Obrony Narodowej, w ścisłej współpracy z Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych i Inspektoratem Marynarki Wojennej.

Grupa PONAR na Balt-Military-Expo 2016

Tegoroczna, XIV edycja Bałtyckich Targów Militarnych odbyła się w dniach 20-22.06 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. Na stoisku B01 Przedstawiciele Grupy PONAR spotkali się z Klientami oraz specjalistami z branży obronnej.

Targom towarzyszyła konferencja Naukowo – Techniczna NATCON, której głównym celem jest budowa międzynarodowej platformy wymiany wiedzy w zakresie technologii morskich, umożliwiającej nawiązanie dialogu pomiędzy użytkownikiem, przemysłem oraz instytucjami naukowo – badawczymi. W czasie jej trwania, nasi specjaliści wygłosili wykład: „Systemy hydrauliczne dla uniwersalnych armat morskich wybrane aplikacje Grupy PONAR”.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera