pl | en
aktualności


Grupa PONAR w serwisie LinkedIn.com

Od marca br. w serwisie LinkedIn działają 2 profile PONAR Wadowice, PONAR Silesia – jeden w wersji polsko-, a drugi anglojęzycznej.

Grupa PONAR w serwisie LinkedIn.com

Czym jest LinkedIn.com? To międzynarodowy serwis społecznościowy, specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Gromadzi ekspertów z całego świata, umożliwiając podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami oraz nawiązywanie współpracy z nowymi odbiorcami.

Na profilu PONAR Wadowice, PONAR Silesia informujemy o najważniejszych wydarzeniach z życia firmy, pokazujemy film reklamowy, promujemy nasze flagowe produkty.

Dlaczego LinkedIn? Ze względu na zasięg i specyfikę grupy docelowej. Serwis daje nieograniczone możliwości komunikacyjne. Dzięki niemu, docieramy do specjalistów z branży oraz pracowników i sympatyków firmy rozsianych po wszystkich kontynentach.

Jednocześnie profil PONAR Wadowice, PONAR Silesia koreluje z innymi kanałami promocji – każdy wpis firmowy na LinkedInie zawiera odnośnik do strony internetowej, a film ukazujący Grupę PONAR odsyła do kanału w serwisie YouTube.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Sympatyków Grupy PONAR do obserwowania naszych profili w serwisie LinkedIn.com

 

https://www.linkedin.com/company/ponar-wadowice-ponar-silesia?trk=biz-companies-cym

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera