pl | en
aktualności


Industry 4.0 w PONAR Wadowice

Zapraszamy do obejrzenia programu "Business NOW. Cyfrowa odNOWa Twojej firmy" w którym Piotr Rosikowski Dyrektor Centrum Badań i Rozwoju, PONAR Wadowice S.A. przybliża jak wygląda Industry 4.0 w naszej firmie. 

Industry 4.0 w PONAR Wadowice

"Właściwie na każdym etapie od przyjęcia zamówienia od klienta do wydania mu towaru, staramy się na tych poszczególnych etapach automatyzować i informatyzować procesy. Mowa tu o procesach na przykład dotyczących gospodarki magazynowej czy też zarządzaniem dyspozycyjnością obrabiarek sterowanych numerycznie. Z drugiej strony Industry 4.0 to również nasze produkty, nasze zaawansowane systemy hydrauliczne, wysokociśnieniowe, które dostarczamy klientom na całym świecie – tam instalujemy systemy zdalnego monitorowania parametrów pracy, po to aby z jednej strony klienci widzieli co się dzieje z maszyną w trybie online, ale również żebyśmy wiedzieli co z tą maszyną się dzieje i żebyśmy mogli w bardzo szybki sposób zareagować i wspierać klienta na każdym etapie działania i pracy maszyny" - mówi Dyrektor Centrum Badań i Rozwoju. 

Zobacz więcej oglądając Business NOW. Cyfrowa OdNOWa Twojej firmy 

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera