pl | en
aktualności


Komunikat

Pragniemy poinformować, iż 27 marca Pan Marian Chrzanowski złożył rezygnację z funkcji Wiceprezesa Zarządu PONAR Silesia S.A oraz PONAR Wadowice S.A.

Komunikat

Rada Nadzorcza oraz Zarząd składają serdeczne podziękowania Panu Marianowi Chrzanowskiemu  za wkład pracy i zaangażowanie w budowanie marki PONAR w kraju i zagranicą.  W ciągu pięciu lat pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu przez Pana Mariana Chrzanowskiego spółka PONAR zyskała mocną pozycję wśród  firm związanych z hydrauliką siłową. Miarą tego sukcesu jest rozwój sieci sprzedaży w kraju, obecność produktów PONAR w Europie, Azji czy Ameryce Południowej, a także poczynione inwestycje w infrastrukturę i park maszynowy firmy. 

Pan Marian Chrzanowski nie rozstaje się z Grupą. Będzie zarządzał kluczowym i innowacyjnym projektem pod nazwą Vistula Vessels. Projekt związany jest z rozwojem transportu rzecznego poprzez zastosowanie nowych rozwiązań w barkach i holownikach.

Jednocześnie informujemy, że z dniem 27 marca na funkcję Wiceprezesa PONAR Wadowice S.A. powołany został Pan Marek Krygier.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera