pl | en
aktualności


Komunikat Zarządu PONAR Wadowice

Zarząd Spółki PONAR Wadowice S.A. z siedzibą w Wadowicach, w związku z pojawiającymi się artykułami prasowymi związanymi z wystosowaniem przez Prokuraturę aktu oskarżenia w sprawie transakcji udziałami w 2008 r. przeciwko osobom fizycznym (managerom) spółki, której w tym czasie (2008 r.) nazwa spółki brzmiała Ponar Wadowice S.A., informuje, że powyższa sprawa nie dotyczy spółki Ponar Wadowice S.A. (nr KRS 0000335453) , lecz spółki KCI S.A. z siedzibą w Krakowie (nr KRS 0000112631).

Komunikat Zarządu PONAR Wadowice

W 2008 r. spółka KCI S.A. (w tym czasie posługująca się nazwą Ponar Wadowice) była właścicielem zakładu w Wadowicach. W 2010 r. KCI S.A. (w dacie umowy: Ponar S.A.) dokonała sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa (zakładu, całej hydraulicznej działalności łącznie z logo Ponar Wadowice S.A.) na rzecz podmiotu, posługującego się od czerwca 2010 r. nazwą Ponar Wadowice S.A.

KCI S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych i o tejże transakcji (zawartej w dniu 26 kwietnia 2010r.) informowała stosownym raportem bieżącym, podanym do publicznej wiadomości.

Pojawiające się nieścisłe publikacje, wprowadzają w błąd czytelników i narażają dobry wizerunek obecnej firmy PONAR Wadowice S.A., która jest solidnym i zaufanym partnerem biznesowym dla wielu znaczących podmiotów w kraju i na świecie.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera