pl | en
aktualności


Konferencja CYLINDER 2013

W dniach 25-27 września 2013 r. odbyła się XXII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna Cylinder 2013 pt. BADANIE, KONSTRUKCJA, WYTWARZANIE I EKSPLOATACJA UKŁADÓW HYDRAULICZNYCH.

Konferencja CYLINDER 2013

Organizator, ITG KOMAG Gliwice, na miejsce odbycia tegorocznej konferencji wybrał zamek w Kliczkowie.

Udział w Cylindrze 2013 z ramienia Ponar Wadowice wzięli: Główny Konstruktor - mgr inż. Janusz Rajda oraz Kierownik Serwisu - mgr inż. Grzegorz Glanowski.Patronat prasowy nad konferencją objęły wydawnictwa: Hydraulika i Pneumatyka oraz Napędy i Sterowanie.

Główny Konstruktor Ponar Wadowice zaprezentował przygotowany we współpracy z prof. dr hab. inż. Edwardem Lisowskim wyład: Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi komputerowych przy projektowaniu aparatury hydraulicznej, który spotkał się z dużym zainteresowaniem uczestników.

Profesor Dan Opruta z Uniwersytetu Technicznego w Cluj zaprosił autorów artykułu do wzięcia udziału w przyszłorocznej konferencji naukowo-technicznej organizowanej przez rumuński FLUIDAS. Referowany artykuł został opublikowany w materiałach konferencji.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera