pl | en
aktualności


Konferencja: Hydraulika siłowa dla przemysłu 2018

7-8 czerwca odbyła się konferencja „Hydraulika siłowa dla przemysłu 2018” zorganizowana przez PONAR Wadowice.

Konferencja: Hydraulika siłowa dla przemysłu 2018

7-8 czerwca odbyła się konferencja „Hydraulika siłowa dla przemysłu 2018” zorganizowana przez PONAR Wadowice.

Uczestnikami spotkania byli przedstawiciele m.in. przemysłu maszynowego, hutniczego, koksowniczego, górniczego, lotniczego, obronnego i maszyn mobilnych.

Wykłady prowadzone przez Inżynierów PONAR Wadowice dotyczyły zagadnień z zakresu filtracji, mobilnych układów hydraulicznych, nowości w ofercie, innowacyjnych rozwiązań z zakresu elementów i systemów hydraulicznych oraz wykorzystania technologii wysokich ciśnień w przemyśle.

Na stanowiskach tematycznych prezentowaliśmy hydraulikę proporcjonalną, mobilną oraz klasyczną, pompy i silniki, chłodnice i akumulatory, a także produkty z zakresu filtracji.

Zaprezentowaliśmy również "Power pack 4.0", czyli komunikację punkt-punkt z systemem IO-Link oraz sterowanie układem hydraulicznym za pomocą urządzeń mobilnych.

W czasie konferencji gościliśmy naszego partnera w zakresie elementow zlącznych - firmę VOSS Fluid, która przedstawiła urządzenia oraz akcesoria do montażu wstępnego wybranych systemów oraz innowacyjną powłokę antykorozyjną VOSS Coat.

Wszystkim naszym Gościom serdecznie dziękujemy za przybycie.

Do zobaczenia na kolejnych konferencjach!

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera