pl | en
aktualności


Konfigurator produktów PONAR - prosty i szybki sposób na skonfigurowanie produktów

Dla usprawnienia kodowania elementów hydrauliki siłowej PONAR Wadowice i ułatwienia doboru odpowiednich wersji produktów przygotowaliśmy KONFIGURATOR PRODUKTÓW.

Konfigurator produktów PONAR - prosty i szybki sposób na skonfigurowanie produktów

Nowe narzędzie pozwala na pełną konfigurację i wybór odpowiedniego wariantu zaworów i rozdzielaczy hydraulicznych, hydrauliki nabojowej, proporcjonalnej i mobilnej, a także pomp hydraulicznych.

Dzięki wyszukiwaniu produktów za pomocą filtrów – wyboru cech elementów, wyświetlane są produkty spełniające określone parametry zgodne z indywidualnymi wymaganiami.

Możliwości konfiguratora:

  • pełne podsumowanie konfiguracji z kodem produktu 
  • preferowane wersje wykonania dostępne w krótkim terminie dostawy oznaczone drukiem pogrubionym
  • modele 3D skonfigurowanych produktów zgodne z kodem produktu (modele wyświetlane na podstawie podobieństwa w kodowaniu)
  • możliwość wysyłania zapytań ofertowych bezpośrednio ze strony
  • dostęp do karty katalogowej przez cały proces konfigurowania

 
Poznaj naszą nową aplikację - KONFIGURATOR PRODUKTÓW!

Na naszej stronie internetowej przy każdym produkcie znajduje się guzik „konfiguruj”, który bezpośrednio przenosi do konfiguratora wybranego produktu.

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Chętnie poznamy Twoją opinię na temat KONFIGURATORA PRODUKTÓW, napisz do nas na adres e-mail: marketing@ponar-wadowice.pl

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera