pl | en
aktualności


Nagrody dla naszych produktów

Kadrę inżynieryjno-techniczną Grupy PONAR Silesia tworzą wysokiej klasy fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Analizując branżę oraz monitorując rynek stale podwyższamy sobie poprzeczkę - aby móc dopasować się do indywidualnych potrzeb Klienta.

Nagrody dla naszych produktów

Nasze produkty, oprócz uznania wśród Odbiorców, zyskują wiele medali i wyróżnień. Oto niektóre z nich:

Na Międzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki i Napędów HPS 2010 otrzymaliśmy medal za dostosowanie trójdrogowego regulatora przepływu sterowanego proporcjonalnie typ WDUD10 do potrzeb rynkowych, technicznych i ekonomicznych.

W 2006 roku również na targach HPS uhonorowano nas medalem za rozdzielacz iskrobezpieczny IWE6. Jury oceniło IWE6 jako „innowacyjne rozwiązanie konstrukcyjne i technologiczne będące wynikiem znajomości potrzeb klienta”.

Rozdzielacz iskrobezpieczny IWE6 został również wyróżniony statuetką miesięcznika Napędy i Sterowanie jako PRODUKT ROKU 2006.

Rok 2006 możemy podsumować rokiem nagród dla rozdzielaczy iskrobezpiecznych, gdyż otrzymaliśmy również statuetkę w konkursie LIDER INNOWACJI za rozdzielacz iskrobezpieczny 3IREH2. Konkurs ten wyróżnia i promuje krajowych producentów, którzy wnoszą wkład w innowacyjność gospodarki, osiągając sukcesy w warunkach konkurencji wolnorynkowej.

W1998 roku podczas targów HPS otrzymaliśmy nagrodę I stopnia za elementy hydrauliki nabojowej.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

aktualności
Mamy produkt roku!

» czytaj dalej

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera