pl | en
aktualności


Najwięksi na Targach HaPeS

Międzynarodowe Targi HaPeS to najważniejsza dla hydrauliki siłowej branżowa impreza w kraju. W dniach 21-23 października odbyła się X jubileuszowa edycja.

Najwięksi na Targach HaPeS

W tym roku targom towarzyszyły liczne wykłady i seminaria. Szkolenia przygotowali m.in. nasi specjaliści Krzysztof Bojdoł, Paweł Furman, Tomasz Zyska, Marek Szypuła. Firma uczestniczyła też w dniach otwartych dla szkó i uczelni, młodzi inżynierowie mogli pracować na naszym stoisku dydaktycznym, czy zapoznać się z ofertami pracy.

Tegoroczna edycja targów to również sukces dla produktów PONAR Wadowice.

W konkursie na produkt targów HaPeS I miejsce w kategorii poprawa bezpieczeństwa zdobyły rozdzielacze typu WE6_M, WE10_M, WEH16_M, WEH22_M z sygnalizacją przesterowania suwaka.

Zawór redukcyjno-przelewowy proporcjonalny iskrobezpieczny IWZCDE4 zdobył III miejsce w kategorii systemy automatycznego sterowania procesami z udziałem pneumatycznych i hydraulicznych elementów wykonawczych.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera