pl | en
maszyny mobilne i budowlane


Rozdzielacze suwakowe w przemyśle budowlanym ZEA

Nasze rozdzielacze suwakowe typu WE zostały zastosowane w układach hydraulicznych pracujących w przemyśle budowalnym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Układy te zostały zaprojektowane i wykonane przez naszego Partnera w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – firmę AL ZERWA.

Rozdzielacze suwakowe w przemyśle budowlanym ZEA

Każdy system hydrauliczny składa się z 10 rozdzielaczy suwakowych typu WE6 i zaworu przelewowego zamontowanych na bloku hydraulicznym.

Zaprojektowane układy będą obsługiwały stoły wykorzystywane w przemyśle betonów i prefabrykatów betonowych. Każdy układ hydrauliczny będzie obsługiwał 20 siłowników zasilających stoły.

Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w każdym rodzaju przemysłu. Oferujemy zarówno pojedyncze komponenty hydrauliki siłowej jak i kompleksowe układy i systemy hydrauliczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych inżynierów, dobrze znamy specyfikę branży, oferując rozwiązania zaprojektowane i wykonane według wymagań Klienta.

 

Zobacz podobne

Galeria

 
 
 

powrót do listy

Pozostałe rozwiązania

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera