pl | en
aktualności


Nominacja do tytułu EuroSymbol Innowacji 2020

PONAR Wadowice został nominowany do tytułu EuroSymbol Innowacji 2020. Nominacja została przyzna za otrzymanie dofinansowania oraz realizację projektu "Prace badawczo-rozwojowe nad innowacyjnym, wysokowydajnym i proekologicznym systemem do czyszczenia kadłubów jednostek pływających".

Nominacja do tytułu EuroSymbol Innowacji 2020

Uzyskanie nominacji do tytułu EuroSymbol Innowacji 2020 to duże wyróżnienie, dziękujemy za uznanie zwłaszcza, że w tym roku odbędzie się X Jubileuszowa Edycja Programu. Symbol to ogólnopolski program medialny, w którym wyróżniane są firmy, które w swojej branży funkcjonują najlepiej, znacząco przyczyniając się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania – Symbolem.

Projekt "Prace badawczo-rozwojowe nad innowacyjnym, wysokowydajnym i proekologicznym systemem do czyszczenia kadłubów jednostek pływających" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 1.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Projekt realizowany jest w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: INNOship-II.

Galeria

 

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera