pl | en
aktualności


Nowa pozycja w grupie elementów proporcjonalnych

W ostatnich dniach w ofercie PONAR Wadowice pojawiła się nowa pozycja w grupie „Elementy proporcjonalne”.

Nowa pozycja w grupie elementów proporcjonalnych

Cyfrowy regulator 20RC10E jest uniwersalnym urządzeniem przeznaczonym do sterowania jednym elektromagnesem w zaworach i rozdzielaczach proporcjonalnych (bez obsługi sprzężenia zwrotnego). Montaż regulatora przewidziany jest bezpośrednio na zaworze, dzięki jego obudowie w formie wtyczki o standardowym przyłączu (ISO 4400/DIN 43650-A).

Nowy regulator wyposażony jest w przyjazny interfejs do programowania, bez konieczności użycia zewnętrznego komputera. Czytelny wyświetlacz LED umożliwia komunikację w czasie programowania oraz odczyt bieżącej wartości parametrów takich jak: prąd wyjściowy, sygnał zadany lub identyfikacja błędów spowodowanych zwarciem cewki lub niewłaściwym wyborem typu sygnału zadanego.

Typ sygnału zadanego jest programowany i użytkownik ma możliwość wyboru typu tego sygnału (0-10V, 0-5V i 4-20mA). Regulator posiada szeroki zakres prądu sterującego (0–3A)oraz napięcia zasilania (9-36V).

Pojawienie się pierwszego wzmacniacza cyfrowego jest zapowiedzią nowego kierunku rozwoju hydrauliki proporcjonalnej, jaki firma PONAR WADOWICE zaczęła realizować.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera