pl | en
aktualności


Nowości w naszej ofercie produktowej

W ofercie PONAR Silesia pojawiła się nowa grupa zasilaczy hydraulicznych zbudowanych na bazie aluminiowego zbiornika oleju. Grupa obejmuje 6 wielkości zasilaczy zbudowanych na zbiornikach o pojemności 6 dm 3,10 dm 3, 16 dm 3, 25 dm 3, 55 dm 3, 75 dm 3.

Nowości w naszej ofercie produktowej

W konstrukcji  zasilaczy wykorzystano standardowe elementy hydrauliczne (pompy zębate, łączniki, sprzęgła filtry itp.) będące w ofercie PONAR Wadowice oraz aparaturę hydrauliczną (rozdzielacze, zawory ) produkowane przez PONAR Wadowice.

Do  zabudowy aparatury hydraulicznej wykorzystano, zaprojektowany specjalnie dla tego rozwiązania, modułowy system bloków hydraulicznych. Rozwiązanie to podnosi również estetykę wykonywanych zasilaczy.

System ten pozwala na sprawne konfigurowanie zasilacza wg indywidualnych wymagań Klienta, ogranicza ilość elementów potrzebnych do zbudowania układu oraz znacznie ułatwia i przyspiesza montaż zasilaczy.

Daje to możliwość elastycznego podejścia zarówno do ceny jak i terminu wykonania zasilacza, a co za tym idzie również do lepszego zaspokojenia oczekiwań Klienta.

Jest to kolejny krok ku podniesieniu jakości dostaw i usług realizowanych przez PONAR Silesia.

Szczegóły oferty układów hydraulicznych standardowych

Pozostałe nowości produktowe TUTAJ

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji: 

DZIAŁ PROJEKTOWO-KONSTRUKCYJNY
tel. +48 33 488 27 00
fax +48 33 488 27 01
e-mail: biuro.zasilaczy@ponar-silesia.pl

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera