pl | en
aktualności


Orły Bezpieczeństwa dla PONAR Wadowice

Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała nagrodę „Orły Bezpieczeństwa” za „Rozwój systemów zawieszenia hydropneumatycznego na rzecz Nowego Bojowego Pływającego Wozu Piechoty BORSUK”. 

Orły Bezpieczeństwa dla PONAR Wadowice

Orły Bezpieczeństwa to nagrody wyróżniające osoby i instytucje, które przyczyniły się do wzmocnienia obronności Polski i Europy.

Wiceprezes Rafał Worek odebrał prestiżową nagrodę w trakcie gali Defence24 Days, która odbyła się 6 maja.

„Jest to ogromne wyróżnienie, znaleźć się w gronie osób i instytucji otrzymujących nagrodę Orły Bezpieczeństwa. Rozwój kompetencji i wdrożenie zawieszenia hydropneumatycznego, które ma zastosowanie w pojazdach gąsienicowych Wojska Polskiego to zasługa kadry inżynieryjnej i współpracy z polskim przemysłem obronnym” – powiedział Pan Rafał Worek Wiceprezes PONAR Wadowice SA .

Wahacze hydropneumatyczne są elementem działającym jako tłumik w zawieszeniu podwozia i mają zastosowanie w pojazdach gąsienicowych takich jak: NB PWP BORSUK, Samobieżna Haubica KRAB, Wóz Dowódczo-Sztabowy.

 

Galeria

 
 
 

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera