pl | en
aktualności


Ostrzeżenie przed fałszywymi e-mailami!

Ostrzeżenie przed fałszywymi e-mailami!

Szanowni Państwo,

informujemy, że za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłane są fałszywe wiadomości mailowe z informacją, że w załączeniu znajduje się zamówienie.

Adres email zawiera domenę „ponar-wadowice.pl” a w treści e-maila jest zamieszczone logo firmy sugerując, że nadawcą jest nasza spółka. Oszuści bezprawnie wykorzystują nazwę i markę PONAR Wadowice S.A. 

W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o ostrożność przy otwieraniu poczty elektronicznej oraz nie otwieranie i nie uruchamianie załączników i odnośników w niej zawartych!

Aby zapobiec odbieraniu maili podszywających się pod domenę ponar-wadowice.pl (również inne domeny) serwer pocztowy powinien sprawdzać rekordy spf zapisane w konfiguracjach domen (DNS) i weryfikować czy poczta została wysłana z adresu IP uprawnionego do wysyłania poczty z tej domeny. Prosimy o sprawdzenie czy Państwa serwer pocztowy jest tak skonfigurowany.

Prosimy o zgłaszanie wszelkiej podejrzanej korespondencji otrzymanej rzekomo od naszej firmy na adres: marketing@ponar-wadowice.pl.

Dziękujemy.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera