pl | en
aktualności


Platynowy certyfikat od Caterpillara po raz trzeci

Najwyższy stopień podium dla PONAR – mamy platynowy certyfikat Caterpillar już po raz trzeci! 

Platynowy certyfikat od Caterpillara po raz trzeci

Za nami audyt recertyfikujący firmy Caterpillar. Jako dostawca elementów, części i wyrobów hydrauliki siłowej już trzeci raz z rzędu otrzymaliśmy prestiżowy, platynowy certyfikat.

Dzięki temu, przy każdym nowym projekcie Caterpillar mamy pierwszeństwo w dostawach, a nasze produkty trafiają do fabryk m.in. w Anglii, Francji, Brazylii, Japonii czy w Chinach.

Po raz pierwszy platynowy certyfikat od największego na świecie producenta maszyn budowlanych i górniczych otrzymaliśmy w roku 2013. Od tamtej pory, każdego roku, odwiedzają nas audytorzy Caterplillar, badając zgodność procesów z określonymi wymaganiami, m.in. pod kątem jakości produktów, terminowości czy współpracy z oddziałami Caterpillar. Utrzymanie prestiżowego certyfikatu świadczy więc o tym, że jakość jest niezmiennie priorytetem naszej firmy.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera