pl | en
aktualności


Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2017 dla PONAR

PONAR Wadowice SA laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017.

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2017 dla PONAR

Nagroda została przyznana za realizację projektu „Rozwój działalności B+R poprzez Budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego systemów i elementów hydraulicznych oraz systemów wysokociśnieniowych firmy PONAR Wadowice SA”.

Oficjalne wręczenie nagród odbyło się podczas Forum Inteligentnego Rozwoju 2017, któremu towarzyszyły targi goPL2020.

„Dziękuję Kapitule za wyróżnienie naszego projektu oraz gratuluję pozostałym laureatom konkursu. Gratuluję całemu zespołowi PONAR Wadowice, w szczególności dwóm osobom, które przyczyniły się najbardziej do projektu budowy Centrum Badawczo-Rozwojowego: Dyrektorowi Zakładu w Łaziskach Górnych Panu Arkadiuszowi Górnemu i Dyrektorowi ds. Techniki, Badań i Rozwoju Piotrowi Rosikowskiemu”– mówił Prezes Marek Warzecha podczas gali wręczania nagród.

 

Projekt Budowy Centrum Badawczo-Rozwojowego realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, lata 2014-2020, Działanie 2.1.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera