pl | en
aktualności


PONAR członkiem Komitetu Technicznego przy PKN

PONAR Wadowice S.A. został powołany na członka Komitetu Technicznego 160 ds. Napędów i Sterowań Hydraulicznych przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym.

PONAR członkiem Komitetu Technicznego przy PKN

PONAR Wadowice S.A. został powołany na członka Komitetu Technicznego 160 ds. Napędów i Sterowań Hydraulicznych przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym.

Udział w pracach Komitetu Technicznego daje m.in. możliwość kształtowania programu prac normalizacyjnych.

Celem Komitetu Technicznego 160 jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa eksploatacji układów i elementów hydraulicznych.

"Bardzo się cieszę, że 50-letnie doświadczenie i poziom wiedzy technicznej największego polskiego producenta elementów i układów hydrauliki siłowej zostały docenione poprzez przyjęcie nas do grona członków Komitetu Technicznego" - powiedział dr inż. Janusz Rajda - Dyrektor Działu Techniki, Badań i Rozwoju Elementów Hydraulicznych, reprezentantant PONAR Wadowice S.A. w Komitecie Technicznym 160 Napędów i Sterowań Hydraulicznych. 

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera