pl | en
aktualności


Ponar na targach Arminera 2013

9 maja zakończyły się w Buenos Aires Międzynarodowe Targi ARMINERA 2013. Ponar Wadowice S.A. prezentował na nich swoją ofertę ze wskazaniem hydrauliki siłowej przeznaczonej ściśle dla branży górniczej.

Ponar na targach Arminera 2013

W tegorocznej edycji MT Arminera wzięli udział wystawcy m.in. z Brazylii, Boliwii, Chile, Chin, Kanady, Kolumbii, Niemiec, Peru, Polski, Rosji, RPA, Wielkiej Brytanii, Włoch czy USA. Odwiedziło je prawie 9 tysięcy zwiedzających.

Polski sektor górnictwa był reprezentowany przez 17 firm, w tym 10 wystawców. ARMINERA’2013 to kolejne wydarzenie targowe realizowane w ramach Programu Promocji Branży Maszyn i Urządzeń Górniczych  w ramach POIG  Poddziałania 6.5.2. 

Następne Targi, w których Grupa PONAR Silesia będzie uczestniczyć to MT Ugoll Rossi & Mining w Nowokuźniecku. Zapraszamy naszych Klientów w dniach 4-7 czerwca do hali numer 1 na stoisko 1.B8.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

aktualności
Mamy produkt roku!

» czytaj dalej

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera