pl | en
aktualności


PONAR po EXPOMIN Chile

Ponad 80 000 odwiedzających; 1.641 wystawców z 36 krajów świata; obecność firm reprezentujących ponad 7000 marek - tak w skrócie można podsumować największe w Ameryce Południowej targi techniki wydobywczej i przemysłowej Expomin 2014. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć naszej Grupy PONAR.

PONAR po EXPOMIN Chile

Rynek chilijski jak i całej Ameryki Południowej jest dla nas bardzo obiecujący. "Rozwój przemysłu w tych rejonach świata, a w szczególności największy rynek zbytu dla branży górniczej, w tym specjalistycznej hydrauliki siłowej, to perspektywa dla Grupy", mówi wiceprezes PONAR Wadowice S.A. Marian Chrzanowski.

Jak dodaje Tomasz Zyska dyrektor handlowy Grupy PONAR - Nasze produkty są przystosowane do pracy w trudnych warunkach tamtejszego przemysłu. Pracujemy nad powołaniem oficjalnego przedstawicielstwa i utworzeniem magazynu w Urugwaju celem obsługi logistycznej Klientów z Argentyny, Paragwaju, Kolumbii, Brazylii i Chile. Na pewno, myśląc przyszłościowo, będziemy poszerzać współpracę z partnerami, jakich mamy w krajach Ameryki Łacińskiej.

MT EXPOMIN 2014 oraz misja do Chile były kolejnym wydarzeniem realizowanym w ramach unijnego projetu 6.5.2.

W tym roku przed nami jeszcze targi MIN TECH w Kazachstanie, EIMA w Bolonii, HPS w Katowicach oraz misja do Rosji i Wietnamu. 

Relację z targów można rónież przeczytać na stronie Ambasady RP w Chile:

http://www.santiagodechile.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/polskie_gornictwo__polska_sila 

oraz na stronie Informacyjnej Agencji Radiowej

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera