pl | en
aktualności


PONAR wyłącznym dystrybutorem firmy O&K

Od lipca br. jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów firmy O&K Antriebstechnik na terenie Polski.

PONAR wyłącznym dystrybutorem firmy O&K

O&K Antriebstechnik jest czołowym producentem mobilnych przekładni planetarnych z napędem hydraulicznym.  Wyroby tej firmy są przez nas z powodzeniem oferowane na rynku maszyn górniczych i cieszą się opinią bezawaryjnych oraz niezawodnych. W oparciu zarówno o te doświadczania, jak również ciągle rozwijaną ofertę O&K, będziemy mogli pełniej współpracować z klientami z takich branż jak: górnictwo odkrywkowe, marine czy offshore.

Podstawowe linie produktowe firmy O&K Antrebstechnik opierają się na sprawdzonych od lat konstrukcjach i mają następujące zastosowania:

  • Final drives– napędy maszyn gąsiennicowych, wykonywane w opcji ze zintegrowanym hamulcem postojowym oraz z opcji  zastosowania jako piasta koła jezdnego.
  • Slew drives – napędy obrotnic do zasprzęglenie bezpośrednio z wieńcem, wykorzystywane również jako napędy kołowrotów.
  • Cutting drives – napędy organów urabiających, niesamowicie wytrzymałe, spełniają jednocześnie funkcję napędu oraz węzła łożyskowego oraganu urabiającego.
  • Winch drives  - napędy wciągarek i kołowrotów, występujące w wersji do zabudowy wewnątrz bębna oraz już z bębnem zintegrowane.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera