pl | en
nowości produktowe


Nowość w ofercie - proporcjonalny zawór redukcyjno-przelewowy, nabojowy WZCDEN4

Elementy hydrauliki proporcjonalnej znajdują szerokie zastosowanie w każdej gałęzi przemysłu. Dzięki nim uzyskujemy kontrolę nad wielkością przepływu i ciśnieniem układu hydraulicznego.

Nowość w ofercie - proporcjonalny zawór redukcyjno-przelewowy, nabojowy WZCDEN4

Proporcjonalny zawór redukcyjno-przelewowy, nabojowy typ WZCDEN4 ze sterowaniem bezpośrednim jest przeznaczony do redukowania ciśnienia w układzie hydraulicznym. Redukcja ta następuje w sposób ciągły, a sam zawór posiada odwróconą charakterystykę prądową, czyli wzrost prądu powoduje spadek ciśnienia. Dzięki temu, w przypadku braku zasilania elektrycznego, mamy możliwość zastosowania zaworu w systemach bezpieczeństwa. 

Zawór przeznaczony jest do montażu, w dowolnym położeniu, w gniazdach przyłączeniowych w blokach hydraulicznych. Może być również stosowany w układach sterowania pomp, sprzęgieł, hamulców oraz jako zawór wstępny w układach mobilnych.

Parametry produktu:

  • wielkość nominalna: 4
  • ciśnienie max.: 10 MPa
  • przepływ max.: 10 dm3/min

Posiadamy w ofercie szereg elementów proporcjonalnych przystosowanych do różnego rodzaju zabudowy (płytowa, gwintowa, nabojowa, warstwowa) oraz realizujących różne funkcje w układzie hydraulicznym (rozdzielacze, zawory ciśnieniowe, regulatory przepływu).
Nasza oferta obejmuje również szereg kart sterujących i cyfrowych regulatorów prądu, niektóre odmiany zaworów posiadają zintegrowaną elektronikę.

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

DZIAŁ HANDLOWY - elementy hydrauliki siłowej
tel. +48 33 488 26 00 | e-mail: dok@ponar-wadowice.pl

powrót do listy

Pozostałe rozwiązania

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera