pl | en
aktualności


Rozdzielacz 4-drogowy sekcyjny proporcjonalny load sensing LSB nowością na targach MSPO

Na naszym stoisku G-24 podczas targów MSPO Kielce zaprezentujemy rozdzielacz 4-drogowy sekcyjny proporcjonalny z systemem load sensing LSB 4/3WREM.

Rozdzielacz 4-drogowy sekcyjny proporcjonalny load sensing LSB nowością na targach MSPO

4-drogowe, 3-położeniowe rozdzielacze sekcyjne (typu closed center) sterowane bezpośrednio, elektromagnetycznie, proporcjonalnie, typu 4/3WREM dedykowane są do zastosowań w technice mobilnej i umożliwiają zarówno zmianę kierunku jak i szybkości ruchu odbiorników .

Występują w dwóch wielkościach nominalnych (WN6 i WN10) i przeznaczone są dla małych i średnich zakresów natężeń przepływu cieczy roboczej – odpowiednio: do 40 l/min i 80 l/min. Dzięki budowie sekcyjnej oraz szerokiemu asortymentowi sekcji roboczych, płyt wejściowych, wyjściowych, pośrednich i tzw. płyt górnych, możliwe jest konfigurowanie hydraulicznych bloków sterujących o praktycznie dowolnych schematach funkcjonalnych. Poszczególne sekcje rozdzielacza mogą być wyposażone w niezależne sterowanie ręczne dźwignią z opcją blokady w środkowym i skrajnych położeniach suwaka, co jest szczególnie ważną cechą użytkową w technice wojskowej. Ponadto, dla tego typu rozdzielaczy istnieje wybór dodatkowych akcesoriów w postaci nastawy (ogranicznika) skoku suwaka rozdzielacza, wygodnego w użyciu przycisku ręcznego sterowania z blokadą oraz wybór przyłączy elektrycznych.


Do sterowania poszczególnymi elektromagnesami można wykorzystać oferowane wzmacniacze prądowe w technice analogowej lub cyfrowej, z możliwością montażu na szynie DIN lub bezpośrednio na korpusie elektromagnesów.
Dla 4/3WREM6 dostępne są również odmiany z energooszczędnym systemem load sensing LS(B) dla systemów zasilanych pompami lub zmiennej wydajności (dla 4/3WREM10 odmiany LS(B) są na etapie wdrażania). Dział Badań i Rozwoju pracuje nad wdrożeniem systemu LS(A) z innowacyjnym rozwiązaniem kompensacji ciśnienia. Zarówno zastosowany sposób bezpośredniego sterowania rozdzielaczy, jak i innowacyjny system kompensacji ciśnienia, umożliwiają zachowanie wartości strukturalnego parametru niezawodnościowego MTTFd na najwyższym poziomie.

Parametry techniczne 4/3 WREM

 

wielkość 6 10
ciśnienie do 35 MPa do 35 MPa
  do 21 w kanale T do 21 w kanale T
przepływ do 40dm3/min   do 80 dm3/min

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera