pl | en
aktualności


Rozdzielacze proporcjonalne sekcyjne LS w wersji iskrobezpiecznej

W niektórych środowiskach przemysłowych może występować atmosfera wybuchowa oznacza to, że należy zastosować rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo pracy, spełniające warunki norm ATEX.

Rozdzielacze proporcjonalne sekcyjne LS w wersji iskrobezpiecznej

Takimi produktami w naszej ofercie są mi.in. rozdzielacze proporcjonalne sekcyjne load sensing rozbudowane o elementy iskrobezpieczne, posiadające certyfikat ATEX. Zawory te mogą być stosowane w warunkach, gdzie wymagana jest wysoka ochrona przeciwwybuchowa. 

Rozdzielacze w wersji iskrobezpiecznej przeznaczone są do pracy w atmosferze wybuchowej, w podziemnych wyrobiskach kopalń oraz w urządzeniach pracujących w pobliżu substancji łatwopalnych. Rozdzielacze i zawory iskrobezpiecznie posiadają atesty iskrobezpieczności (cecha iskrobezpieczeństwa IM1 Ex ia I Ma, II 2G Ex ia IIA T3 Gb). Daje nam to możliwość zastosowania ich w aplikacjach przeznaczonych m.in. w przemyśle:

 Zobacz inne produkty, które mogą być stosowane w strefach zagrożonych wybuchem oraz nasze ciekawe realizacje dla przemysłu górniczego.

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

DZIAŁ HANDLOWY - elementy hydrauliki siłowej
tel. +48 33 488 26 00 | e-mail: dok@ponar-wadowice.pl

DZIAŁ HANDLOWY - systemy hydrauliczne
tel. +48 32 323 34 00 | e-mail: systemy@ponar-wadowice.pl

Galeria

 
 
 
 
 

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera