pl | en
aktualności


Rozpoczynamy doktoraty wdrożeniowe

Inauguracja roku akademickiego już za nami, siedmiu Pracowników firmy PONAR Wadowice rozpoczyna studia doktoranckie na Politechnice Śląskiej.

Rozpoczynamy doktoraty wdrożeniowe

Decyzją Ministerstwa Edukacji i Nauki PONAR uzyskał 100% dofinansowania (na lata 2022-2026) dla wszystkich zgłoszonych w tym roku doktorantów.

Przedmiotem programu „Doktorat Wdrożeniowy” jest tworzenie warunków do rozwoju współpracy podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki z otoczeniem społeczno-gospodarczym, prowadzonej w ramach szkół doktorskich i polegającej na kształceniu doktorantów we współpracy z zatrudniającymi ich przedsiębiorcami, której efektem będzie wdrażanie w tych podmiotach wyników prowadzonej przez doktorantów działalności naukowej.

Jesteśmy dumni, że wszyscy przez nas zgłoszeni kandydaci uzyskali możliwość rozwoju swoich kompetencji oraz dofinansowanie do studiów doktoranckich. Jest to ważny dla firmy element rozwoju kadry. Jesteśmy pewni, że w niedalekiej przyszłości wiedza i doświadczenie naszych doktorantów pozwolą na opracowanie nowych technologii rozwiązań, które zostaną wdrożone w naszej firmie – powiedział dr inż. Piotr Rosikowski, Dyrektor Centrum Badań i Rozwoju PONAR oraz opiekun doktorantów.

Wszystkich studentom studiów doktoranckich życzymy powodzenia i wytrwałości w nauce oraz sukcesów w pracy zawodowej.

Galeria

 
 
 

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera