pl | en
przemysł maszynowy


Rozwiązanie dla przemysłu maszynowego

Trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez choinki, dlatego cieszymy się, że dzięki naszym rozwiązaniom świąteczne drzewka zagoszczą u Państwa w domach.

Rozwiązanie dla przemysłu maszynowego

Urządzenie NB GREENPACK EASYFIX w którym zastosowano rozdzielacze suwakowe typu 4WE6 oraz zawory zwrotne bliźniacze, sterowane, warstwowe typu Z2S6, służy do nawiercania otworów w pniu choinki.

Jednym z powodów, dla którego wybrano rozdzielacz suwakowy 4WE6, jest możliwość osiągnięcia na przyłączu zbiornika ciśnienia 210 bar. Dzięki czemu nie występuje ryzyko uszkodzenia rozdzielacza w przypadku źle zamontowanego szybkozłącza do ciągnika. W zależności od wielkości drzewka i siły roboczej urządzenie jest w stanie nawiercić otwory w 2000 - 5000 drzewek dziennie. Jest to możliwe przy cyklu roboczym procesu wiercenia wynoszącym 2,5 sekundy.

Układ hydrauliczny wraz z rozwiązaniami PONAR Wadowice został opracowywany przez naszego partnera Dani Trading A/S w Danii przy współpracy z Klientem. Urządzenie NB GREENPACK EASYFIX jest dostarczane do przedsiębiorców w całej Europie.

Oferujemy zarówno pojedyncze komponenty hydrauliki siłowej jak i kompleksowe układy i systemy hydrauliczne, zaprojektowane i wykonane według wymagań Klienta dla każdej gałęzi przemysłu.

Cieszymy się, że nasz Partner Dani Tranding i producent maszyn dla przemysłu drzewnego - NB Greenpack z naszą pomocą pomagają wprowadzić świąteczny nastrój do naszych domów. 

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Bądźmy w kontakcie!

DZIAŁ HANDLOWY - elementy hydrauliki siłowej
tel. +48 33 488 26 00 | e-mail: dok@ponar-wadowice.pl

Galeria

 
 
 
 

powrót do listy

Pozostałe rozwiązania

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera