pl | en
energetyka


Siłowniki hydrauliczne wykonane zgodnie z wymaganiami DNV

Produkty PONAR Wadowice S.A. są stosowane w wielu urządzeniach i aplikacjach związanych z wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. 

Siłowniki hydrauliczne wykonane zgodnie z wymaganiami DNV

W naszej firmie, po raz pierwszy, zostały wyprodukowane siłowniki hydrauliczne w wykonaniu morskim z certyfikatem odbioru Towarzystwa Klasyfikacyjnego DNV-GL. Siłowniki zostały zaprojektowane oraz odebrane według przepisów DNVGL-ST-0194.

Wykonaliśmy siłowniki nurnikowe UCJS-35-05-170/150-970 z tłoczyskiem nierdzewnym ze stali 316L. Siłowniki te zostały zamontowane na żurawikach serwisowych zlokalizowanych na morskich elektrowniach wiatrowych.

Również inne nasze produkty takie jak zawory, rozdzielacze, siłowniki a także gotowe systemy hydrauliczne pracują m.in. w turbinach wiatrowych czy elektrowniach wodnych. Dbamy o środowisko naturalne i jego ochrona jest niezwykle istotna. Dlatego staramy się aby nasze technologie znajdowały zastosowanie w produkcji energii przy wykorzystaniu ekologicznych, naturalnych źródeł. 

BĄDŹMY W KONTAKCIE! Otrzymuj jako pierwszy informację o najnowszych produktach i usługach, dostępnych rabatach i nie tylko! Zapisz się już dziś!

DZIAŁ HANDLOWY - elementy hydrauliki siłowej
tel. +48 33 488 26 00 | e-mail: dok@ponar-wadowice.pl

DZIAŁ HANDLOWY - systemy hydrauliczne
tel. +48 32 323 34 00 | e-mail: systemy@ponar-wadowice.pl

Galeria

 

powrót do listy

Pozostałe rozwiązania