pl | en
aktualności


Specjalistyczne szkolenia z zakresu hydrauliki siłowej

Organizujemy szkolenia techniczne oraz warsztaty praktyczne dostosowywane do indywidualnych potrzeb Klientów. Szkolenia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania, odpowiednio do potrzeb uczestników. 

Specjalistyczne szkolenia z zakresu hydrauliki siłowej

Tematyka  

Szkolenia obejmują m.in. zagadnienia budowy, działania i obsługi technicznej elementów hydrauliki siłowej, projektowania układów hydraulicznych, filtracji itp. Uczestnicy poznają również podstawy działania, analizy i diagnostyki elementów hydraulicznych (rozdzielacze suwakowe, zawory ciśnieniowe, zawory zwrotne, zawory sterujące przepływem, rozdzielacze zaworowe, pompy, silniki itp.).

Stanowiska szkoleniowe

Część praktyczna prowadzona jest na specjalnych stanowiskach w Centrum Badawczo-Rozwojowym, uczestnicy szkolenia zdobywają umiejętności m.in. na hamowni napędów i systemów hydraulicznych, na stanowisku do badania siłowników oraz do testowania zaworów, a także w laboratorium oleju.

Uczestnicy poznają budowę systemów hydraulicznych na specjalnie przygotowanym szkoleniowym układzie hydraulicznym. Elementy agregatu hydraulicznego takie jak: siłownik, zawór sterujący przepływem Z2FS, akumulator zostały wykonane z przeźroczystego materiału - po to, aby jak najlepiej zaprezentować uczestnikom budowę i działanie układów hydraulicznych. Szkoleniowy układ hydrauliczny wyposażony jest również w panel sterujący, za pomocą którego można kierować pracą poszczególnych elementów układu oraz w monitor czystości oleju. 

Materiały szkoleniowe

Uczestnicy otrzymują zestaw materiałów dydaktycznych, a na zakończenie kursu certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Kadra szkoleniowa

Naszą kadrę szkoleniową stanowią doświadczeni specjaliści, wykorzystujący praktyczną wiedzę w procesie dydaktycznym. Dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom szkolenia prowadzone są na najwyższym poziomie. 

Bądźmy w kontakcie

Informacje na temat szkoleń technicznych można uzyskać kontaktując się z:
Centrum Badawczo-Rozwojowym PONAR Wadowice S.A.
dr inż. Piotr Rosikowski
tel. +48 698 682 401
e-mail: szkolenia@ponar-wadowice.pl

Dowiedz się więcej o szkoleniach technicznych.

Galeria

 
 
 
 
 
 
 
 

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera