pl | en
przemysł lotniczy


Stanowisko do badania wtryskiwaczy

Nasze doświadczenie w branży pozwala nam nieustannie się rozwijać i uczestniczyć w innowacyjnych projektach dla przemysłu lotniczego.

Stanowisko do badania wtryskiwaczy

Oferujemy pełen zakres usług: od projektowania, produkcji, serwisowania, po gotowy produkt.

Stanowisko do badania wtryskiwaczy służy do wyznaczenia kąta stożka wygenerowanego przez badany wtryskiwacz. Zaprojektowane urządzenie umożliwia próby wtryskiwaczy z zasilaniem pojedynczym i podwójnym.

Opis próby: Po zamontowaniu wtryskiwacza w uchwycie operator ustawia temperaturę, ciśnienie oraz największy stożek. Następnie wykonuje zdjęcie i ustawia za pomocą prostych ramiona stożka. Automatycznie wyliczany jest kąt.

Stanowisko umożliwia próby na dwóch cieczach. W tym przypadku paliwo lotnicze i ciecz kalibrująca. Przy zmianie cieczy instalacja jest przedmuchiwana i płukana z wykorzystaniem zbiornika zlewowego. Dodatkowo stanowisko wyposażone jest w pompę próżniową umożliwiającą:

  • odsysanie oparów podczas testów
  • oczyszczanie atmosfery w komorze testowej po wykonanym teście

oraz jeżeli jest to konieczne pozwala odessać ciecz roboczą z instalacji podczas zmiany medium roboczego.

Stanowisko spełnia wymagania dyrektywy ATEX. Urządzenie przewidziane jest do stref zagrożonych wybuchem.

Galeria

 
 
 
 
 
 
 
 
 

powrót do listy

Pozostałe rozwiązania

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera