pl | en
aktualności


Sterownik cyfrowy ARPWM V1.1

Zastosowanie elementów hydrauliki proporcjonalnej w branży maszyn i urządzeń komunalnych i rolniczych pozwala na pełną kontrolę nad wielkością przepływu układu hydraulicznego.

Sterownik cyfrowy ARPWM V1.1

W odpowiedzi na potrzeby Klientów, wprowadziliśmy do oferty sterownik cyfrowy ARPWM V1.1., który przeznaczony jest do sterowania elektromagnesami zaworów i rozdzielaczy proporcjonalnych.

Urządzenie głównie używane jest do kontroli szybkości silnika hydraulicznego (przenośnika). Może być stosowany m.in. w maszynach typu rozrzutniki odbiornika lub w posypywarkach z napędem hydraulicznym.

Sterownik jest kompatybilny z zaworami i rozdzielaczami proporcjonalnymi np. z proporcjonalnym, nabojowym 3-drogowym regulatorem przepływu typu WDUD6, proporcjonalnym, nabojowym zaworem przelewowym typu WZPSE6.

Sterownik cyfrowy ARPWM V1.1. wyposażony został w wyświetlacz, przewód elektryczny, który pozwala na montaż do elektromagnesu, a dzięki wtyczce do gniazda zapalniczki sterownik ułatwia pracę w maszynach i urządzeniach rolniczych i budowlanych. Dodatkowo sterownik posiada mały magnes co pozwala wygodnie umieścić go na słupku kabiny w np. traktorze. 

Kabel zasilający elektrozawór wyposażony jest w dodatkową wtyczkę hermetyczną, w momencie odłączenia urządzenia/maszyny od np. traktora sterownik można pozostawić w kabinie traktora.

Do sterowania strumieniem oleju służą przyciski +/- na panelu sterującym. Wyświetlacz wskazuje aktualną nastawę w %.

Parametry, które można edytować przy pomocy panelu to:

  • rozdzielczość zmiany wartości otwarcia zaworu proporcjonalnego
  • min. i max. prąd regulacji wyrażony w procentach
  • rampa startowa (soft start) oraz rampa zatrzymania (soft stop)
  • częstotliwość sygnału PWM.

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

DZIAŁ HANDLOWY - elementy hydrauliki siłowej
tel. +48 33 488 26 00 | e-mail: dok@ponar-wadowice.pl

Galeria

 
 
 

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Zobacz również

Media o nas aktualności
Media o nas

Jesteśmy wiodącym polskim producentem systemów hydraulicznych oraz komponentów do maszyn przemysłowych, z blisko 60-letnim doświadczeniem na rynku. 

» czytaj dalej

Pozostałe aktualności