pl | en
aktualności


Wspieramy kształcenie inżynierów

Grupa PONAR Silesia S.A. wspiera Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie. Jest to jedna z nielicznych szkół technicznych w regionie, kształcąca przyszłych mechaników.

Wspieramy kształcenie inżynierów

Już teraz współpraca przynosi wymierne efekty - uczniowie technikum mają możliwość odbywania praktyk zawodowych pod okiem wykwalifikowanej kadry naszych inżynierów.

W murach firmy PONAR Silesia pracują również absolwenci szkoły. Nasza firma przekazała do pracowni technicznych materiały dydaktyczne w postaci przekrojów aparatów hydraulicznych, katalogi produktów czy broszury, które pomogą wychowankom w zrozumieniu zasad działania podstawowych elementów hydrauliki siłowej.

Umożliwiamy również uczniom zapoznanie się ze strukturą firmy organizując wycieczki do siedziby Ponar Silesia. Tu uczniowie mają możliwość podejrzenia pracy każdego działu oraz zrozumienia drogi od koncepcji do gotowego wyrobu.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera