pl | en
aktualności


Współpraca z Politechniką Śląską

Cieszymy się, że możemy Państwa poinformować o nawiązaniu współpracy z Politechniką Śląską.

Współpraca z Politechniką Śląską

PONAR Wadowice od wielu lat współpracuje z uczelniami wyższymi i szkołami zawodowymi. Dla firm działających w branży przemysłowej kształcenie przyszłej kadry technicznej i inżynieryjnej jest niezwykle ważnym zagadnieniem.

Podpisanie porozumienia z Politechniką Śląską umacnia nasze dotychczasowe wspólne działania. Od lat organizujemy wykłady, spotkania na uczelniach oraz umożliwiamy udział w stażach i praktykach zawodowych” – mówi dyrektor centrum badań i rozwoju, koordynator współpracy z Politechniką Śląską dr inż. Piotr Rosikowski.

Realizacja wspólnych prac badawczo-rozwojowych, praktyk, staży, prac dyplomowych, pracy nad programem nauczania w obszarze hydrauliki siłowej, wizyt studyjnych czy studiów doktoranckich - to główne obszary podpisanego porozumienia o wzajemnej współpracy.

Politechnika Śląska jest jedną z wiodących uczelni technicznych, uznaną w Polsce i za granicą, oferuje studia I stopnia (inżynierskie i licencjackie), II stopnia – magisterskie, kształcenie w szkole doktorskiej pod nazwą "Wspólna Szkoła Doktorska" oraz studia podyplomowe.

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

DZIAŁ HANDLOWY - elementy hydrauliki siłowej
tel. +48 33 488 26 00 | e-mail: dok@ponar-wadowice.pl

DZIAŁ HANDLOWY - systemy hydrauliczne
tel. +48 32 323 34 00 | e-mail: systemy@ponar-wadowice.pl

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera