pl | en
aktualności


Zasilacze PONAR w podnośnikach garażowych

Nietypowe aplikacje Grupy PONAR znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Ułatwiają również codzienne życie przeciętnego mieszkańca miasta, jak np. nowa aplikacja do podnośników garażowych dla samochodów osobowych.

Zasilacze PONAR w podnośnikach garażowych

W nowoczesnym budownictwie największą wagę przykłada się do optymalnego wykorzystania przestrzeni, dlatego w garażach nowo budowanych osiedli mieszkaniowych, deweloperzy instalują podnośniki napędzane hydraulicznie. Umożliwia to pełne wykorzystanie powierzchni parkingowej oraz ulokowanie na tym samym terenie znacznie większej liczby samochodów.

Siłowniki stanowisk postojowych napędzają zasilacze hydrauliczne. Jeden zasilacz, w zależności od potrzeb, napędza siłowniki od 2 do 8 stanowisk. PONAR wykonał kilkanaście zasilaczy hydraulicznych do podnośników garażowych, które pracują na jednym z nowo wybudowanych
podwarszawskich osiedli.

Całość zlecenia nadzorowali przedstawiciele Oddziału Łódź. W rozwiązaniu zastosowano wyroby
PONAR takie, jak zasilacze UHWZ, rozdzielacze 2URED6.., VRFU 90-02.

Niestandardowe aplikacje hydrauliczne coraz częściej goszczą w nowoczesnych, dużych projektach, a ich realizacja pokazuje Grupę PONAR jako silnego producenta elementów i układów hydrauliki siłowej, inwestującego w rozwój oraz innowacje.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera