Ikonka nawigacji

Nasz sukces na Targach HPS

Nasz sukces na Targach HPS

Jury  w składzie dr inż. Henryk Chrostowski, Jan Musiał, Jan Rupik, Andrzej Gałecki oraz Ryszard Klencz w kategorii „Produkt Targów HPS 2010” przyznali firmie Ponar Wadowice S.A.

Medal Międzynarodowych Targów Katowickich za dostosowanie trójdrogowego regulatora przepływu sterowanego proporcjonalnie do potrzeb rynkowych, technicznych i ekonomicznych.

W kategorii „Stoisko HPS 2010” wśród kilkuset wystawców targów Grupa Ponar Silesia znalazła się w gronie 4 nagrodzonych firm.

Otrzymaliśmy wyróżnienie  za – jak czytamy w uzasadnieniu – „Wygląd stoiska, jego oryginalność, nowoczesność, formę prezentacji oraz formę promocji swojego produktu”. Grupa PONAR SILESIA otrzymała również nagrodę specjalną – Statuetkę MTK, za „Determinację w dążeniu do celu oraz perspektywy rozwoju”.

Organizowane co dwa lata w Katowicach targi HPS to dobra okazja do poznania oferty z dziedziny systemów i napędów hydraulicznych i pneumatycznych, technik pomiarowych, sterowników oraz systemów automatycznych.

Na powierzchni ponad 3500 m2 swoje propozycje zaprezentowało ponad 150 firm z Anglii, Czech, Danii, Niemiec, Izraela, Korei, USA, Portugalii, Szwecji, Rumunii, Włoch, Rosji i Polski. Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko oraz spotkali się z naszymi specjalistami serdecznie dziękujemy.