Ikonka nawigacji

PONAR Pressure

PONAR Pressure to doświadczenie i kreatywność w podejściu do aplikacji w zakresie wysokociśnieniowej hydrauliki wodnej i wodno-olejowej, systemów sterowania i automatyki w strefach zagrożenia wybuchem przy wykorzystaniu rozwiązań „no-man entry” (bez udziału człowieka).

Marka należy do PONAR Wadowice SA, który od przeszło 50-ciu lat jest jednym z największych producentów sprzętu hydraulicznego w Polsce, dostarczającego swoje rozwiązania nie tylko na rynku krajowym ale także zagranicznym, współpracując tylko ze sprawdzonymi Partnerami, będącymi liderami w swojej branży.

Naszym celem jest oferowanie rozwiązań skutecznych w eksploatacji, dopasowanych do oczekiwań Klienta, oszczędnych oraz przyjaznych dla środowiska.

To dzięki naszym autorskim rozwiązaniom technicznym osiągamy większe wydajności przy określonych wymaganiach Klientów. Swoje działania skupiamy na modułowych oraz indywidualnych rozwiązaniach z wykorzystaniem technologii wody pod wysokim ciśnieniem (HP – High Pressure oraz UHP – Ultra High Pressure).

Nasze usługi mają zastosowanie we wszystkich branżach, w których wymagana jest precyzja w działaniu, wysoka jakość oraz odpowiedzialność.

Jesteśmy pomysłodawcami i producentami zrobotyzowanych urządzeń i akcesoriów wspomagających prace, w których wykorzystywane jest wysokie ciśnienie wody. Wspieramy swoim działaniem water jetting/hydroblasting. Dla Klientów świadczących usługi czyszczenia wymienników ciepła (pipe cleaning system), oferujemy rozwiązania OEM jako automatyczny podajnik lancy (pipe worker) – FEEDERbox wraz z ramą pozycjonującą (flexFRAME).

 Korzyści ze współpracy

Korzystając z naszych usług wprowadzisz ład i harmonię w czas swojej pracy. Nasi inżynierowie z biura konstrukcyjno-projektowego, które liczy prawie 120 pracowników skutecznie znajdą dedykowane rozwiązanie dla danego zagadnienia.

Dzięki postawieniu na automatyzację i monitoring procesu w naszych rozwiązaniach, nasze usługi są bezpieczne i wydajne.

Szeroki zakres ciśnień (do 4 000 barów), w których się poruszamy pozwala nam świadczyć dla Państwa usługi w rozszerzonym spektrum rozwiązań. Tym samym jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowemu, indywidualnemu zapotrzebowaniu.

Współpraca z PONAR Pressure zapewni Państwu możliwość skupienia się na codziennych obowiązkach, które prowadzą do zapewnienia korzystniejszego wyniku finansowego.